Hakkımızda

 

 

Vizyonumuz

Kalite, dinamizm ve yenilikçilik ile bilinirliğimizi üst düzeye taşıyarak; sektörümüzde güvenilir bir çözüm ortağı ve sağladığımız çalışma ortamı ile çalışanlarımız için vazgeçilmez bir firma olmak.

Misyonumuz

Önceleri Sür-Tes adıyla, sonradan Mays Mühendislik adıyla ulusal platformda saygın bir yer edinmiştir. Kalite işçiliğinden ödün vermeden, mühendislik ve mekanik tesisat uygulama alanında sektörün lider firması olma hedefini gerçekleştirmek için güvenli adımlarla yoluna devam etmektedir.

Hakkımızda

Firmamız 1990 yılında Hatay İskenderun ilçesinde faaliyetlerine başlayıp her geçen gün değişen çevresiyle mekanik tesisat sistemlerinde son teknolojiye ulaşmıştır.

En son teknolojik ekipman ve uzman kadrosuyla hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, mekanik tesisat konusunda her türlü sıkıntıya çare olabilmek sloganıyla İstanbul genelinde yoluna devam etmektedir.

Eski Hansgrohe yetkili servislerinden olan firmamız otomobil ve motorsiklet araçlarıyla 6 gün 12 saat hizmetinizdedir.

Sür-Tes olarak başladığımız yolda, MayS Mühendislik olarak devam edip geniş bir hizmet ağı, güvenilir, tecrübeli elemanlarımız, geniş ürün ve servis yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz.

.

 

 

 

SERTİFİKALARIMIZ